dach

dach
Source: www.flickr.com
Styropapa to warstwowe płyty termoizolacyjne PW 20, które wykorzystuje się do izolacji termicznej. Są one niesłychanie skuteczne w izolacjach do dachów płaskich. Styropapa jest mocowana przy pomocy szczególnego kleju, można oraz wykorzystywać mocowanie mechaniczne. Styropapę stosuje się również przy izolacji dachów zielonych, które obecnie cieszą się coraz większym zaciekawieniem.
usługi stolarskie szczecin
Author: Ivan Forsman
Source: http://www.flickr.com
Przestrzeń wokół domu przyjemne wygląda, kiedy wkomponujemy w nią różnego rodzaju drewniane elementy. Drewno doskonale prezentuje się w otoczeniu zieleni oraz żywych roślin.
garaż
Author: Normstahl
Source: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg
Kiedy posiadamy swoją posesję, a do tego jeszcze mamy samochód, to pragniemy, by stał on pod dachem, który będzie go ochraniał przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Przez to właśnie decydujemy się na postawienie garażu, gdzie nie tylko zmieścimy nasz pojazd, ale też uda się do niego włożyć część odmiennych rzeczy, które są przy nim potrzebne.
Dach domu
Author: Elias Gayles
Source: http://www.flickr.com
Dach płaski to nie lada wyzwanie dla projektantów. Wbrew pozorom pionowa powierzchnia komplikuje skrupulatne pokrycie dachu, służy powstawaniu mostków cielnych, a także naraża go na utrzymywanie się opadów oraz zanieczyszczeń czy pojawianiu się wilgoci. W przeciwieństwie do dachu spadzistego stropodach wymaga lepszych materiałów i izolacji.
dachówka
Author: RuppCeramika
Source: RuppCeramika
Nie da się ukryć, że dachówka ceramiczna od mnóstwa lat jest niemal najbardziej popularnym sposobem na wykończenie dachu. Wprawdzie parę lat temu taka dachówka wyszła z mody i została zastąpiona innymi sposobami pokrycia dachów, jednak jeżeli właśnie stawiasz swój dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich materiałów użyjesz do pokrycia dachu, wówczas z pewnością powinieneś zainteresować się dużymi zaletami dachówki ceramicznej.